Kurs języka hiszpańskiego od podstaw, średnio zaawansowany, zaawansowany - certyfikat językowy - Casa de España
facebook
Sprawdź swój poziom

Wybierz miasto

Poziomy językowe

W naszej szkole zajęcia prowadzą native speakerzy. Dzięki temu, osoby uczestniczące w zajęciach osłuchują się z wymową i akcentem języka obcego oraz są bardziej zmotywowani do jego używania. Prowadzimy naukę hiszpańskiego od podstaw oraz kursy języka hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Pozwala nam to na doskonalenie umiejętności kursantów, niezależnie od poziomu, na którym obecnie się znajdują.


Oferujemy nauczanie na trzech poziomach, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Pierwszy z nich obejmuje podstawy słownictwa oraz formułowanie prostych wypowiedzi. Kolejny szczebel zawiera bardziej szczegółowe zagadnienia, związane m.in. z poznawaniem szerszych struktur gramatycznych. Ukończenie ostatniego, zaawansowanego poziomu, pozwala na bezproblemową komunikację. Poniżej przedstawiamy dokładniejsze rozróżnienie szczebli oraz zakres wiedzy i umiejętności określony dla każdego z nich.


Szczegółowy program nauki:

Program nauki CASA DE ESPAÑA jest oparty na Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego. W naszym centrum organizowane są kursy na każdym poziomie idealnie odnoszące się to tego systemu.


A → (nauka i osiągnięcie umiejętności językowych pozwalających na komunikację na poziomie podstawowym)

A1.1 – A1.2 – A2.1 – A2.2


B → (nauka i osiągnięcie umiejętności językowych pozwalających na komunikację na poziomie niezależnym )

B1.1 – B1.2 – B2.1 – B2.2 (– B2.3)


C → (nauka i osiągnięcie umiejętności językowych pozwalających na komunikację na poziomie mistrzowskim)

C1.1 – C1.2 – C2

Szczegółowa zawartość kursów na powyższych poziomach:

Nie jesteś pewny swojego poziomu? Zrób test online, a następnie umów się na darmową i niezobowiązującą rozmowę z jednym z naszych nauczycieli w dogodnym dla Ciebie terminie.Casa de España w G+