Kursy języka hiszpańskiego dla pracowników - szkolenia językowe dla firm - Casa de España
facebook
Sprawdź swój poziom

Wybierz miasto

Dla Firm

NAUKA języka hiszpańskiego w firmie


Zakres naszych usług obejmuje nie tylko zajęcia grupowe, indywidualne oraz dopasowane do danych grup wiekowych, ale także kursy hiszpańskiego dla firm. Dla każdego z pracowników firmy zainteresowanej współpracą, udzielamy 10% zniżki na udział w szkoleniach otwartych w siedzibie CASA DE ESPAÑA. Oprócz tego, oferujemy utworzenie grup zamkniętych, specjalnie dla przedsiębiorcy, na preferencyjnych warunkach. Pozwoli to na doskonalenie umiejętności językowych w gronie kolegów i koleżanek z pracy, co znacznie ułatwi prowadzenie krótkich rozmówek, a tym samym osłuchiwanie się z hiszpańskim.
Aby ułatwić Państwu kwestię organizacyjną, szkolenia i kursy językowe dla firm mogą odbywać się zarówno w siedzibie naszego Centrum, jak i w firmie współpracującej.

 

Jesteśmy przekonani, iż nasza oferta dotycząca kursów hiszpańskiego dla przedsiębiorców, okaże się dla Państwa interesującą. Chętnie spotkamy się z Państwem w naszym Centrum lub u Państwa w firmie, aby porozmawiać o współpracy.Mamy już na swoim koncie współpracę z takimi firmami jak: BZ WBK, Santander, HP, UPS, IBM, Nokia Siemens i wieloma innymi.W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.
WYNAJEM SAL


We Wrocławiu oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone sale dydaktyczne. Nasza siedziba jest nowocześnie urządzonym lokalem o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych. Lokalizacja to centrum miasta, okolice Placu Bema.


Zdjęcia

 

Casa de España w G+