Kursy z języka hiszpańskiego - wymiany międzynarodowe, hiszpański w praktyce - Casa de España
facebook
Sprawdź swój poziom

Wybierz miasto

Hiszpański w Hiszpanii

Skorzystaj z możliwości uczenia się języka w miejscu, z którego pochodzi! Hiszpański w Hiszpanii – brzmi zachęcająco, prawda? Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Współpracujemy ze szkołami językowymi u naszych południowych sąsiadów, dzięki czemu nasi studenci mogą kontynuować kurs hiszpańskiego również w wakacje i połączyć urlop z nauką. Przekonasz się na własnej skórze, jak wygląda śródziemnomorski klimat, tamtejsza kultura, kuchnia, a także obyczaje. Wyjazd pomoże Ci także przełamać barierę językową, ponieważ nauka w obcym kraju niejako „zmusi” Cię do ciągłego komunikowania się w języku obcym. Dzięki temu na bieżąco będziesz wykorzystywać i utrwalać umiejętności zdobyte podczas kursu. Zapewniamy, że w znacznym stopniu przełoży się to na efektywność nauki.

Szkoły, z którymi nawiązaliśmy współpracę to "La Playa" (Malaga), "Taronja" (Valencia) oraz "Enforex" (Alicante). Wszystkie te szkoły są akredytowane przez Instytut Cervantesa – najważniejszą instytucję zajmującą się promowaniem tego pięknego języka.


Zapytaj o szczegóły!


Casa de España w G+