Kurs języka hiszpańskiego, szkoła językowa Gdańsk - Casa de España
facebook
Sprawdź swój poziom

Wybierz miasto

Kursy języka hiszpańskiego Gdańsk

Od 2018 roku nasza szkoła hiszpańskiego działa także w Gdańsku. Kursy języka hiszpańskiego organizowane są zgodnie z wytycznymi Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Jeśli nie jesteś pewien, któremu poziomowi odpowiada Twoja wiedza, skorzystaj ze specjalnie przygotowanego testu online. Jeżeli chcesz nauczyć się mówić od podstaw albo poszerzyć swoje umiejętności, przyjdź do nas!

Poznawanie zasad i nawyków językowych z innych krajów to świetny pomysł na ciekawe spędzenie wolnego czasu. To jednak przede wszystkim najprostszy sposób na rozwijanie kompetencji lingwistycznych i kwalifikacji zawodowych. Sprawdź, dlaczego warto zapisać się na kurs języka hiszpańskiego dla początkujących w szkole Casa de España w Gdańsku!

Nauka języka hiszpańskiego – dlaczego warto?

Należący do rodziny romańskiej języków indoeuropejskich hiszpański jest drugim najpowszechniej używanym na świecie – komunikuje się w nim, ponad 750 milionów ludzi. Posługują się nim nie tylko mieszkańcy Hiszpanii, ale też Argentyny, Meksyku, Kolumbii, Dominikany, Kuby, Urugwaju, Panamy, Wenezueli, a nawet położonej w centralnej Afryce Gwinei Równikowej.

Jego znajomość przydaje się nie tylko podczas wakacyjnych podróży. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas naszych kursów zwiększają również szansę na studiowanie za granicą, a także ułatwiają znalezienie dobrze płatnej pracy czy zdobycie upragnionego awansu. Wbrew powszechnie panującym przekonaniom nauka języka hiszpańskiego nie jest trudna – zarówno gramatykę, jak i wymowę uważa się za nieskomplikowaną i przyjazną, zwłaszcza dla początkujących.

Wybierz hiszpański dla początkujących w Casa de España!

W Casa de España nauka przebiega w przyjaznej i swobodnej atmosferze, bez stresu i nudy. Oferujemy hiszpański dla początkujących, gdzie uczymy zarówno podstaw, jak i organizujemy kursy dla osób na wyższym poziomie.

Zajęcia prowadzone są w małych kameralnych grupach, zawsze dopasowanych do poziomu zaawansowania uczestników. Poprawna wymowa jest niezwykle ważna, dlatego też zwracamy na nią szczególną uwagę. Kursy odbywają się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, dla których hiszpański jest językiem rodzimym. Stosujemy metodę aktywnej komunikacji, co w dużej mierze ułatwia uczniom naukę słownictwa i zwrotów hiszpańskich. Z naszymi native speakerami nie tylko poznasz podstawy językowe, ale także dowiesz się interesujących faktów o kulturze krajów hiszpańskojęzycznych.


Zapraszamy do kontaktu mailowego (gdansk@casadeespana.pl) lub telefonicznego (789 19 89 19).

Trwają zapisy na kursy języka hiszpańskiego, sprawdź szczegóły w aktualnościach na stronie głównej.

Casa de España w G+