Wykwalifikowani nauczyciele języka hiszpańskiego, lektorzy – Casa de España
facebook
Sprawdź swój poziom

Wybierz miasto

Lektorzy

Poznaj naszych lektorów!

Jako jedyne szkoły we Wrocławiu i Gdańsku stawiamy jedynie na nauczycieli z krajów hiszpańskojęzycznych.
Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie oraz przygotowanie do nauczania hiszpańskiego.

Cześć!
Nazywam się Manuel. Pochodzę z Madrytu. Tam studiowałem filologię hiszpańską oraz prawo, a następnie ukończyłem studia podyplomowe z nauczania hiszpańskiego jako języka obcego. Już dwadzieścia lat uczę hiszpańskiego, z czego ostatnie 16 spędziłem we Wrocławiu.
Uwielbiam uczyć mojego języka i uważam, że tak jak w każdym innym przypadku, należy to robić kompetentnie. Nie każdy może się tym zajmować, tylko dlatego, że jest native speakerem.
Ja uważam siebie za specjalistę w nauczaniu hiszpańskiego i dlatego lubię pracować w Casa de España, bez wątpienia w szkole z najlepiej wykwalifikowanymi nauczycielami.

Oprócz nauczania, moimi hobby są książki, podróże, piłka nożna i gry planszowe :)

Przyjdź nas poznać!
Witam wszystkich! Nazywam się Laura González i pochodzę z Asturias, pięknego regionu położonego na północy Hiszpanii, z krajobrazem pełnym zieleni i gór…Być może dlatego w Polsce czuję się jak w domu!

Podczas studiów na Uniwersytecie w Oviedo, uczestniczyłam w programie Erasmus w różnych państwach. Pobyt w Europie Środkowej był tak miłym doświadczeniem, że postanowiłam kontynuować go we Wrocławiu, gdzie każdego dnia uczę się, poznaję nowych ludzi, kulturę i historię tego miejsca. Pracuję już 10 lat w Casa de España, gdzie zdobyłam duże doświadczenie jako nauczyciel.

Uwielbiam podróżować, poznawać ludzi i dzielić się doświadczeniem. Uczenie się języka to odkrywanie innych, poznawanie ich sposobu życia, myślenia, wyrażania siebie.

Dzięki pracy w Casa de España jako lektor języka hiszpańskiego miałam szczęście poznać wiele ciekawych osób, z którymi mogę podzielić się swoim językiem ojczystym, pasją do mojego kraju, obchodzonymi tam świętami, tradycjami i tajemnicami.

Robię to zawsze z wielkim uśmiechem, który jest językiem uniwersalnym. Uważam, że nie ma nic, czego nie można powiedzieć uśmiechem.

Cześć! Mam na imię Pablo. Jestem Argentyńczykiem z Buenos Aires. Uwielbiam kolarstwo górskie, majsterkowanie i gotowanie. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.

Od 14 lat jestem nauczycielem języka hiszpańskiego. Moja pasja to nauczanie i obserwowanie postępów moich uczniów. Jestem zorganizowany, otwarty, dynamiczny i przede wszystkim dostosowuję się do potrzeb każdego studenta, co sprawia, że zajęcia są wyjątkowe. Zwracam dużą uwagę na to, aby podczas zajęć rozmawiać wyłącznie w języku hiszpańskim.


Ze mną dużo się nauczysz i spędzisz świetnie czas!


Do zobaczenia na zajęciach! :)

Cześć! Nazywam się Cristina. Jestem z Santa Pola, małego miasteczka przy Alicante. Studiowałam na uniwersytecie w Alicante, a potem zajęłam się nauczaniem hiszpańskiego obcokrajowców. Najpierw uczyłam w Hiszpanii. Na początku 2015 roku zdecydowałam przenieść się do Polski, żeby nadać nowy kierunek mojemu życiu. Wrocław zafascynował mnie od razu. Interesuję się sztuką i mam dociekliwy charakter, dlatego cieszy mnie odkrywanie tego miasta ulica po ulicy.

Jestem optymistyczna, otwarta i bardzo ekspresyjna, dzięki czemu moi uczniowie nie mają problemu ze zrozumieniem mnie na lekcjach. Moje pasje to: czytanie, kino i muzyka.
Cześć! Nazywam się José Ángel, pochodzę z Jaen, miasta na południu Hiszpanii i światowej stolicy oliwy z oliwek. W moim mieście studiowałem psychopedagogikę. Od 2016 mieszkam we Wrocławiu, gdzie od tego czasu pracuję jako nauczyciel hiszpańskiego i ukończyłem liczne kursy przygotowujące do nauczania hiszpańskiego obcokrajowców.

Moje hobby to wędrówki, słuchanie muzyki i kino.

W trakcie lekcji jest dla mnie ważne by była ona dynamiczna i by uczniowie spędzali miło czas, kiedy się uczą.

Widzimy się w Casa de España!
Cześć! Nazywam się Iván, pochodzę z Bilbao, ale dorastałem od 7 roku życia w Salamance, pięknym mieście z długą historią. Tam studiowałem nauczanie oraz byłem trenerem boksu.

Jestem osobą ekstrawertyczną, ciekawą świata i otwartą, pozwala mi to nawiązać nić zaufania z moimi uczniami i wprowadzić w moje zajęcia ciepłą atmosferę.
Moja metodyka jest dynamiczna, uczniowie oprócz uczenia się, spędzają miło i wesoło czas na moich lekcjach.

Pasjonuję się nauczaniem tak jak również futbolem, tenisem, podróżami i boksem.

Czekam na was w Casa de España!
Cześć! Nazywam się Noelia i jestem z najpiękniejszego miasta na świecie, przynajmniej według mnie, czyli z Madrytu. Tam studiowałam filologię na Uniwersytecie Complutense. Od zawsze uwielbiałam języki, dlatego zajmuję się nauczanie języków obcych już od dwudziestu lat. Mówięc po angielsku, francusku i włosku, ale moją pasją jest mój własny język – hiszpański – dlatego zdecydowałam się prowadzić innych przez tą przygodę jaką jest poznawanie tego pięknego języka i kultury naszego kraju.

Lubię by moje lekcje były zróżnicowane, dlatego nie tylko znajdziesz w nich gramatykę i słownictwo (bazę nauczania), ale także kulturę, historię, muzykę i gry. I wszystko przyprawione miłą atmosferą na lekcji i uśmiechem na twarzy – najlepszą wizytówką, którą można przedstawić.

Do zobaczenia w Casa de España!
Cześć! Nazywam się Héctor i urodziłem się w Ekwadorze, ale całe moje życie mieszkam w Hiszpanii, więc praktycznie jestem Hiszpanem. Pochodzę z okolic Valladolid, z miasteczka Medina de Campo, mamy tam wspaniały i wielki zamek.

Studiowałem filologię hiszpańską i zrobiłem studia podyplomowe z nauczania hiszpańskiego jako języka obcego. Mam dużą motywację i chęć by nauczyć was hiszpańskiego w sposób rozrywkowy i przyjemny, taki by można było w nim zmieszać tak gramatykę jak i konwersacje.

Uwielbiam uczyć hiszpańskiego, ponieważ poznawanie osób z innych krajów i kultur jest bardzo interesujące i pozwala nam otworzyć się na innych. Oprócz tego lubię gry komputerowe online, chodzić na siłownię, anime i poznawać nowych ludzi.

Mam nadzieję was niedługo zobaczyć w szkole!
Cześć! Mam na imię Fran i pochodzę z Jerez de la Frontera, pięknego miasta na południu Hiszpanii w Kadyksie.

Podczas moich studiów na Uniwersytecie w Kordobie byłem na programie Erasmus+ w Lublanie w Słowenii. Wtedy, zdałem sobie sprawę, że chcę mieszkać za granicą i zajmować się nauczaniem pracując jako nauczyciel hiszpańskiego.

Po ukończeniu studiów magisterskich z Nauczania Języka Hiszpańskiego Jako Języka Obcego (ELE) na Uniwersytecie w Granadzie, miałem szczęście dołączyć do zespołu Casa de España i od września 2021 roku mieszkam w Gdańsku.

Uważam się z osobę empatyczną, wesołą i pozytywną.
Lubię muzykę, sport i podróże.

Miałbyś ochotę nauczyć się ze mną hiszpańskiego?
Cześć wszystkim!

Mam na imię Manuel i cieszę się, że mogę Was poznać.

Urodziłem się w Valladolid, jednym z najpiękniejszych miast Hiszpanii, choć nie jednym z najbardziej znanych.

Jedną z moich pasji jest język, dlatego też poświęciłem się jego nauczaniu, jak i wielu innych przedmiotów, w kilku szkołach i instytutach w moim regionie. Uwielbiam wszystko co jest związane z kulturą, sztuką i naukami humanistycznymi, dlatego też bardzo cieszę się móc poznać tradycje, zwyczaje i ludzi z Polski.

Mam nadzieję zobaczyć Was wkrótce w Casa de España!
Mam na imię Alicia. Jestem meksykanką, ale mieszkałam w Stanach Zjednoczonych. Lubię podróżować i poznawać nowe kultury. Bardzo pasjonuje mnie czytanie.

Mam doświadczenie w nauczaniu Języka Hiszpańskiego jako Języka Obcego (ELE). Lubię pomagać ludziom i dawać wsparcie jak tylko mogę.

Jestem osobą sympatyczną, zorganizowaną, dynamiczną, a przede wszystkim lubię, gdy moi uczniowie czują się komfortowo na zajęciach i uczą się efektywnie.

Z przyjemnością wkrótce Was poznam!
Cześć!
Mam na imię Maria i pochodzę z Kolumbii.

Lubię kino, muzykę, taniec, gotowanie, podróżowanie i kolor żółty. Jestem osobą bardzo radosną i ciekawą świata.

Czerpię ogromną przyjemność z nauczania języka hiszpańskiego. Lubię nauczać i uczyć się, dobrze się przy tym bawiąc, wkładając w to dużo energii i śmiechu.

Mam nadzieję zobaczyć się z Wami wkrótce!
Cześć!

Mam na imię Jorge i urodziłem się w Bilbao, chociaż dorastałem w Almerii. Przyjechałem do Wrocławia jako student programu Erasmus i postanowiłem zostać tutaj z wielu powodów, między innymi dzięki współpracy z organizacją pozarządową i mojej żądnej przygód duszy.

Studiowałem na uniwersytecie Rey Juan Carlos w Madrycie.

Moje główne pasje to podróże i wędrówki. Lubię, gdy na moich zajęciach uczeń ma do mnie wystarczające zaufanie, aby móc dostosować się do jego potrzeb. Uważam, że edukacja to nie tylko obowiązek, to kluczowy element do zrozumienia siebie i reszty otaczającego nas świata. Wierzę, że nauka hiszpańskiego otwiera drzwi nie tylko do języka, ale do zrozumienia ogromnej kultury hiszpańskiej, która otacza nasz język.

Do zobaczenia wkrótce!
Cześć!

Mam na imię Claudia. Jestem z Barcelony. Studia pierwszego stopnia odbyłam na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie. Pracowałam w kilku akademiach i szkołach w Hiszpanii, co dało mi możliwość nauczania języka hiszpańskiego dzieci i dorosłych od poziomu zerowego do zaawansowanego.

Prowadzenie zajęć jako nauczyciel hiszpańskiego jest bardzo satysfakcjonujące i czuję się szczęśliwa, że w dalszym ciągu mogę to robić w tym mieście. Towarzyszenie uczniom w ich procesie nauki i obserwowanie jak komunikują się za każdym razem coraz płynniej, sprawia mi radość.

Jestem osobą radosną i zorganizowaną. Z tego względu, na moich zajęciach uczy się hiszpańskiego w sposób zabawny i efektywny. Uważam, że proces uczenia się jest drogą, którą trzeba się cieszyć.

W wolnym czasie uwielbiam chodzić na długie spacery po naszym pięknym mieście, czytać i chodzić na siłownię.

Czekam na Was w Casa de España!
Pura Vida!

Jest to zwrot używany w moim kraju, aby powiedzieć, że jest się zadowolonym.

Mam na imię Álex i jestem podekscytowany tym, że mogę uczyć mojego języka - języka Cervantesa oraz języka milionów hiszpanów i latynoamerykanów. Mam ponad dwunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego osób w różnym wieku, na różnych poziomach językowych i różnych narodowości.
To prawdziwa przyjemność być tutaj w Polsce i poznawać inną kulturę.

Moje zainteresowania to: piesze wycieczki, czytanie, kino, teatr, dobra rozmowa i taniec salsy lub merengue.


Casa de España w G+