Wykwalifikowani nauczyciele języka hiszpańskiego, lektorzy – Casa de España
facebook
Sprawdź swój poziom

Wybierz miasto

Lektorzy

Poznaj naszych lektorów!

Jako jedyne szkoły we Wrocławiu i Gdańsku stawiamy jedynie na nauczycieli z krajów hiszpańskojęzycznych.
Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie oraz przygotowanie do nauczania hiszpańskiego.

Cześć!
Nazywam się Manuel. Pochodzę z Madrytu. Tam studiowałem filologię hiszpańską oraz prawo, a następnie ukończyłem studia podyplomowe z nauczania hiszpańskiego jako języka obcego. Już dwadzieścia lat uczę hiszpańskiego, z czego ostatnie 16 spędziłem we Wrocławiu.
Uwielbiam uczyć mojego języka i uważam, że tak jak w każdym innym przypadku, należy to robić kompetentnie. Nie każdy może się tym zajmować, tylko dlatego, że jest native speakerem.
Ja uważam siebie za specjalistę w nauczaniu hiszpańskiego i dlatego lubię pracować w Casa de España, bez wątpienia w szkole z najlepiej wykwalifikowanymi nauczycielami.

Oprócz nauczania, moimi hobby są książki, podróże, piłka nożna i gry planszowe :)

Przyjdź nas poznać!
Witam wszystkich! Nazywam się Laura González i pochodzę z Asturias, pięknego regionu położonego na północy Hiszpanii, z krajobrazem pełnym zieleni i gór…Być może dlatego w Polsce czuję się jak w domu!

Podczas studiów na Uniwersytecie w Oviedo, uczestniczyłam w programie Erasmus w różnych państwach. Pobyt w Europie Środkowej był tak miłym doświadczeniem, że postanowiłam kontynuować go we Wrocławiu, gdzie każdego dnia uczę się, poznaję nowych ludzi, kulturę i historię tego miejsca. Pracuję już 10 lat w Casa de España, gdzie zdobyłam duże doświadczenie jako nauczyciel.

Uwielbiam podróżować, poznawać ludzi i dzielić się doświadczeniem. Uczenie się języka to odkrywanie innych, poznawanie ich sposobu życia, myślenia, wyrażania siebie.

Dzięki pracy w Casa de España jako lektor języka hiszpańskiego miałam szczęście poznać wiele ciekawych osób, z którymi mogę podzielić się swoim językiem ojczystym, pasją do mojego kraju, obchodzonymi tam świętami, tradycjami i tajemnicami.

Robię to zawsze z wielkim uśmiechem, który jest językiem uniwersalnym. Uważam, że nie ma nic, czego nie można powiedzieć uśmiechem.

Cześć! Mam na imię Pablo. Jestem Argentyńczykiem z Buenos Aires. Uwielbiam kolarstwo górskie, majsterkowanie i gotowanie. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.

Od 14 lat jestem nauczycielem języka hiszpańskiego. Moja pasja to nauczanie i obserwowanie postępów moich uczniów. Jestem zorganizowany, otwarty, dynamiczny i przede wszystkim dostosowuję się do potrzeb każdego studenta, co sprawia, że zajęcia są wyjątkowe. Zwracam dużą uwagę na to, aby podczas zajęć rozmawiać wyłącznie w języku hiszpańskim.


Ze mną dużo się nauczysz i spędzisz świetnie czas!


Do zobaczenia na zajęciach! :)

Cześć! Nazywam się Cristina. Jestem z Santa Pola, małego miasteczka przy Alicante. Studiowałam na uniwersytecie w Alicante, a potem zajęłam się nauczaniem hiszpańskiego obcokrajowców. Najpierw uczyłam w Hiszpanii. Na początku 2015 roku zdecydowałam przenieść się do Polski, żeby nadać nowy kierunek mojemu życiu. Wrocław zafascynował mnie od razu. Interesuję się sztuką i mam dociekliwy charakter, dlatego cieszy mnie odkrywanie tego miasta ulica po ulicy.

Jestem optymistyczna, otwarta i bardzo ekspresyjna, dzięki czemu moi uczniowie nie mają problemu ze zrozumieniem mnie na lekcjach. Moje pasje to: czytanie, kino i muzyka.
Cześć! Nazywam się José Ángel, pochodzę z Jaen, miasta na południu Hiszpanii i światowej stolicy oliwy z oliwek. W moim mieście studiowałem psychopedagogikę. Od 2016 mieszkam we Wrocławiu, gdzie od tego czasu pracuję jako nauczyciel hiszpańskiego i ukończyłem liczne kursy przygotowujące do nauczania hiszpańskiego obcokrajowców.

Moje hobby to wędrówki, słuchanie muzyki i kino.

W trakcie lekcji jest dla mnie ważne by była ona dynamiczna i by uczniowie spędzali miło czas, kiedy się uczą.

Widzimy się w Casa de España!
Cześć! Nazywam się Iván, pochodzę z Bilbao, ale dorastałem od 7 roku życia w Salamance, pięknym mieście z długą historią. Tam studiowałem nauczanie oraz byłem trenerem boksu.

Jestem osobą ekstrawertyczną, ciekawą świata i otwartą, pozwala mi to nawiązać nić zaufania z moimi uczniami i wprowadzić w moje zajęcia ciepłą atmosferę.
Moja metodyka jest dynamiczna, uczniowie oprócz uczenia się, spędzają miło i wesoło czas na moich lekcjach.

Pasjonuję się nauczaniem tak jak również futbolem, tenisem, podróżami i boksem.

Czekam na was w Casa de España!
Cześć! Nazywam się Noelia i jestem z najpiękniejszego miasta na świecie, przynajmniej według mnie, czyli z Madrytu. Tam studiowałam filologię na Uniwersytecie Complutense. Od zawsze uwielbiałam języki, dlatego zajmuję się nauczanie języków obcych już od dwudziestu lat. Mówięc po angielsku, francusku i włosku, ale moją pasją jest mój własny język – hiszpański – dlatego zdecydowałam się prowadzić innych przez tą przygodę jaką jest poznawanie tego pięknego języka i kultury naszego kraju.

Lubię by moje lekcje były zróżnicowane, dlatego nie tylko znajdziesz w nich gramatykę i słownictwo (bazę nauczania), ale także kulturę, historię, muzykę i gry. I wszystko przyprawione miłą atmosferą na lekcji i uśmiechem na twarzy – najlepszą wizytówką, którą można przedstawić.

Do zobaczenia w Casa de España!
Cześć! Nazywam się Héctor i urodziłem się w Ekwadorze, ale całe moje życie mieszkam w Hiszpanii, więc praktycznie jestem Hiszpanem. Pochodzę z okolic Valladolid, z miasteczka Medina de Campo, mamy tam wspaniały i wielki zamek.

Studiowałem filologię hiszpańską i zrobiłem studia podyplomowe z nauczania hiszpańskiego jako języka obcego. Mam dużą motywację i chęć by nauczyć was hiszpańskiego w sposób rozrywkowy i przyjemny, taki by można było w nim zmieszać tak gramatykę jak i konwersacje.

Uwielbiam uczyć hiszpańskiego, ponieważ poznawanie osób z innych krajów i kultur jest bardzo interesujące i pozwala nam otworzyć się na innych. Oprócz tego lubię gry komputerowe online, chodzić na siłownię, anime i poznawać nowych ludzi.

Mam nadzieję was niedługo zobaczyć w szkole!
Cześć! Mam na imię Fran i pochodzę z Jerez de la Frontera, pięknego miasta na południu Hiszpanii w Kadyksie.

Podczas moich studiów na Uniwersytecie w Kordobie byłem na programie Erasmus+ w Lublanie w Słowenii. Wtedy, zdałem sobie sprawę, że chcę mieszkać za granicą i zajmować się nauczaniem pracując jako nauczyciel hiszpańskiego.

Po ukończeniu studiów magisterskich z Nauczania Języka Hiszpańskiego Jako Języka Obcego (ELE) na Uniwersytecie w Granadzie, miałem szczęście dołączyć do zespołu Casa de España i od września 2021 roku mieszkam w Gdańsku.

Uważam się z osobę empatyczną, wesołą i pozytywną.
Lubię muzykę, sport i podróże.

Miałbyś ochotę nauczyć się ze mną hiszpańskiego?
Cześć, mam na imię Dominika i choć prawie całe moje życie mieszkałam w Madrycie, urodziłam się na południowym wschodzie Polski - w Przemyślu. To sprawiło, że jestem dwujęzyczna.

Zainteresowanie językami obcymi skłoniło mnie do rozpoczęcia i ukończenia studiów z zakresu Języków Nowożytnych i ich literatury na Uniwersytecie Complutense w Madrycie, więc oprócz hiszpańskiego i polskiego mówię płynnie po niemiecku, angielsku oraz trochę po włosku.
Uzyskałam również certyfikat egzaminatora DELE w Instytucie Cervantesa w Krakowie.

Oprócz pracy jako filolog i nauczyciel, jestem również muzykiem. Ukończyłam Profesjonalną Akademię Muzyczną w Madrycie, specjalizując się w grze na skrzypcach i śpiewie.
Przyciągnięta moimi polskimi korzeniami, postanowiłam podjąć i ukończyć studia magisterskie w zakresie śpiewu historycznego na Akademii im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

Teraz spełniam swoje marzenia, koncertuję i jestem nauczycielką.
Cześć, jestem Alejandra, jestem Kolumbijką z kawowego regionu kraju (Zona Cafetera). Jako dobra latynoska mam dużo energii i entuzjazmu. Studiowałam na kierunku: Języki Nowożytne, aby uczyć hiszpańskiego i angielskiego. Jestem nauczycielką od 10 lat na wszystkich poziomach językowych i dla osób w każdym wieku.

Dla mnie nauka języka to odkrywanie nowej kultury i jej tradycji, to przeżywanie przygody za pośrednictwem tekstów, dialogów, interakcji, słów i ich znaczeń.

Kocham to, co robię, cieszę się każdym spotkaniem z moimi uczniami, ponieważ mogę nauczyć ich trochę o mojej kulturze, jednocześnie ucząc się z ich historii, punktów widzenia i wiedzy.

Moją pasją jest nauczanie, uwielbiam również tańczyć, podróżować, odkrywać nieznane kraje, chodzić na gastronomiczne wycieczki i uszczęśliwiać ludzi.
Podczas moich zajęć używa się jedynie języka hiszpańskiego i daje to możliwość ucieczki od rutyny, poprzez naukę, konwersację i odkrywanie nowego świata. Jestem dosyć dynamiczna i ekspresyjna, używam tysięcy przykładów i rzeczywistych kontekstów.

Zapraszam do przeżycia tego doświadczenia razem ze mną.


Casa de España w G+