O szkole - Centrum Języka Hiszpańskiego „Casa de España” - Casa de España
Sprawdź swój poziom

Wybierz miasto

Centrum Języka Hiszpańskiego „Casa de España”

jest szkołą drugiego najczęściej używanego języka na świecie. Skupiamy się na nauce wyłącznie hiszpańskiego, jednak w rzeczywistości oferujemy wiele więcej. Wszyscy lektorzy naszego centrum są native speaker’ami, co uważamy za istotną zaletę naszych zajęć. „Casa de España” jest miejscem, w którym oddycha się Hiszpanią.

CASA DE ESPAÑA to miejsce, w którym każdy chciałby się uczyć. Wysoki standard nauczania, profesjonalna kadra, motywacja z obu stron, życzliwość, otoczenie, które wpływa pozytywnie na naszą jakość życia...

Kadra „Casa de España” to grupa młodych, a zarazem profesjonalnych i wykwalifikowanych lektorów z doświadczeniem. Nasz system nauczania jest zgodny z wytycznymi Komisji Edukacji Rady Europy. Metodologia jest wysoce nowoczesna, oparta na paradygmacie komunikacji. W niewielkich grupach, maksymalnie 8 osobowych, uczniowie poznają nie tylko język, ale też bogatą kulturę świata hiszpańskojęzycznego.

Casa de España w G+