Lektorzy - Casa de España
facebook
Sprawdź swój poziom

Wybierz miasto

Lektorzy

Poznaj naszych lektorów!

Jako jedyna szkoła we Wrocławiu stawiamy jedynie na nauczycieli z krajów hiszpańskojęzycznych.
Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie oraz przygotowanie do nauczania hiszpańskiego.

Cześć! Mam na imię Manuel. Pochodzę z Madrytu, gdzie studiowałem filologię hiszpańską i prawo. Skończyłem także studia podyplomowe w zakresie nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego. Uczę od 14 lat, z czego 10 spędziłem we Wrocławiu.


Uwielbiam uczyć hiszpańskiego. Uważam, że do wszystkiego co robimy, a zwłaszcza nauczania, powinniśmy podchodzić profesjonalnie.

Nie każdy native speaker jest stworzony do nauczania swojego ojczystego języka. Siebie uważam za profesjonalistę w nauczaniu hiszpańskiego, dlatego lubię pracować w Casa de España, z najlepiej wykwalifikowanymi lektorami.


Oprócz nauczania, dużo czytam, lubię podróże, piłkę nożną i gry planszowe :)


Przyjdź i poznaj nas!


Mam na imię Isidoro i urodziłem się w Murcii, w małym mieście, położonym w południowo-wschodniej części Hiszpanii. Moja przygoda z Polską zaczęła się już prawie 11 lat temu, kiedy wybrałem się w podróż i zakochałem w polskiej kulturze, ludziach i tutejszym stylu życia.


W Hiszpanii pracowałem przez kilka lat w jednym z czasopism narodowych z tysiącami czytelników. To ośmieliło mnie, by podjąć kolejne wyzwanie, jakim jest aktywne i bezstresowe nauczanie. Ukończyłem filologię hiszpańską oraz mam za sobą kursy przygotowujące do nauczania hiszpańskiego obcokrajowców. Od 4 lat uczę w Casa de España.


Pasjonuję się fotografią i muzyką. Te dwie pasje mają duży wpływ na formę prowadzonych przeze mnie zajęć. Zawsze wykorzystuję piosenki i filmy krótkometrażowe podczas kursu.

Moi uczniowie opisują mnie przede wszystkim jako zabawnego i pełnego pomysłów lektora, który szczególną uwagę zwraca na to, aby w sali panowała luźna i przyjazna atmosfera.

Nie ma lepszego sposobu na naukę hiszpańskiego, niż z uśmiechem na twarzy :)


Cześć! Mam na imię Pablo. Jestem Argentyńczykiem z Buenos Aires. Uwielbiam kolarstwo górskie, majsterkowanie i gotowanie. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.


Od 9 lat jestem nauczycielem języka hiszpańskiego. Moja pasja to nauczanie i obserwowanie postępów moich uczniów. Jestem zorganizowany, otwarty, dynamiczny i przede wszystkim dostosowuję się do potrzeb każdego studenta, co sprawia, że zajęcia są wyjątkowe. Zwracam dużą uwagę na to, aby podczas zajęć rozmawiać wyłącznie w języku hiszpańskim.


Ze mną dużo się nauczysz i spędzisz świetnie czas!


Do zobaczenia na zajęciach! :)


Witam wszystkich! Nazywam się Laura González i pochodzę z Asturias, pięknego regionu położonego na północy Hiszpanii, z krajobrazem pełnym zieleni i gór…Być może dlatego w Polsce czuję się jak w domu!


Podczas studiów na Uniwersytecie w Oviedo, uczestniczyłam w programie Erasmus w różnych państwach. Pobyt w Europie Środkowej był tak miłym doświadczeniem, że postanowiłam kontynuować go we Wrocławiu, gdzie każdego dnia uczę się, poznaję nowych ludzi, kulturę i historię tego miejsca. Pracuję już 5 lat w Casa de España, gdzie zdobyłam duże doświadczenie jako nauczyciel.


Uwielbiam podróżować, poznawać ludzi i dzielić się doświadczeniem. Uczenie się języka to odkrywanie innych, poznawanie ich sposobu życia, myślenia, wyrażania siebie.
Dzięki pracy w Casa de España jako lektor języka hiszpańskiego miałam szczęście poznać wiele ciekawych osób, z którymi mogę podzielić się swoim językiem ojczystym, pasją do mojego kraju, obchodzonymi tam świętami, tradycjami i tajemnicami.

Robię to zawsze z wielkim uśmiechem, który jest językiem uniwersalnym.Uważam, że nie ma nic, czego nie można powiedzieć uśmiechem.


Cześć! Nazywam się Cristina. Jestem z Santa Pola, małego miasteczka przy Alicante. Studiowałam na uniwersytecie w Alicante, a potem zajęłam się nauczaniem hiszpańskiego obcokrajowców. Najpierw uczyłam w Hiszpanii. Na początku 2015 roku zdecydowałam przenieść się do Polski, żeby nadać nowy kierunek mojemu życiu. Wrocław zafascynował mnie od razu. Interesuję się sztuką i mam dociekliwy charakter, dlatego cieszy mnie odkrywanie tego miasta ulica po ulicy.


Jestem optymistyczna, otwarta i bardzo ekspresyjna, dzięki czemu moi uczniowie nie mają problemu ze zrozumieniem mnie na lekcjach. Moje pasje to: czytanie, kino i muzyka.
Casa de España w G+