facebook
Comprueba tu nivel

Escuela de español - Casa de España

Puedes recibir clases de español en varias escuelas de la ciudad. Pero para aprender DE VERDAD, nosotros somos la única escuela realmente profesional.

CASA DE ESPAÑA es la única escuela de la ciudad en la que TODOS (no "casi todos") somos NATIVOS . Además, no solo somos nativos, somos también PROFESIONALES de la lengua española, FILÓLOGOS y con títulos de Español como Lengua Extranjera. Y por supuesto, todos con años de EXPERIENCIA.

En otras escuelas puede haber algunos nativos (aunque en ninguna todos lo son), pero el hecho de ser nativo no garantiza ser un buen profesor: en otras escuelas los profesores españoles son en realidad estudiantes de Erasmus o personas sin ninguna formación en ELE. Es decir, personas cuyo único "mérito" es ser nativas.

Sólo en CASA DE ESPAÑA cumplimos los cuatro requisitos esenciales: NATIVOS, FILÓLOGOS, FORMADOS Y EXPERIMENTADOS.

¡Ven y conócenos!

Casa de España z Akredytacją Instytutu Cervantesa
01.11.2017
Miło nam ogłosić, że z początkiem listopada Casa de España jest oficjalnie Centrum Akredytowanym przez Instytut Cervantesa. 

Już prawie od dziesięciu lat realizujemy nasze zadanie, polegające na promocji języka i kultury hiszpańskiej we Wrocławiu. 
 
Przez ten czas uzyskaliśmy doskonałe wyniki, dzięki którym zyskaliśmy renomę wśród naszej lokalnej społeczności, zainteresowanej poznaniem hiszpańskiego świata.
 
Zarówno te wyniki, jak i solidna praca, zostały docenione przez najważniejszą instytucję zajmującą się promowaniem języka hiszpańskiego - prestiżowy Instytut Cervantesa. Po przeprowadzeniu szczegółowego audytu zostaliśmy wyróżnieni tytułem "Centrum Akredytowanego przez Instytut Cervantesa". Jest to akredytacja, która nagradza nasze Centrum za wysoką jakość, efektywność i profesjonalizm w nauczaniu.
 
Poza granicami Hiszpanii, w całej Europie istnieją tylko cztery Centra Akredytowane przez Instytut Cervantesa, co pokazuje jak trudno jest otrzymać takie wyróżnienie.
 
Dziękujemy za Państwa zaufanie. 

Czytaj dalej...

LEKCJE PRÓBNE WE WRZEŚNIU
05.09.2017
We wrześniu mamy dla was nie lada gratkę.
Jeśli zastanawiacie się czy zapisać się do nas na kurs, ale nie lubicie kupować kota w worku możecie zapisać się na darmową lekcję próbną.
Udział w lekcji do niczego nie zobowiązuje, ale jeśli poznacie naszych nauczycieli na pewno nie będziecie mieli już żadnych wątpliwości :)

Zapraszamy do zapisu na lekcje próbne według planu poniżej.
Zapisy osobiście, mailowo lub telefonicznie:
tel. 71 343 50 40

Czytaj dalej...

ZAPISY NA SEMESTR ZIMOWY
04.09.2017

Zapraszamy do zapisów na nadchodzący semestr rozpoczynający się już 4 października.
  • Wszystkie poziomy zaawansowania od A1 do C2.
  • Program oparty na europejskim systemie kształcenia.
  • Godziny zajęć dostosowane do potrzeb kursantów, zarówno poranne jak i wieczorne, a także możliwe grupy w soboty i w niedziele.
  • W naszej szkole uczą tylko native speakerzy, z wykształceniem filologicznym i wieloletnim doświadczeniem.
  • Oprócz zajęć hiszpańskiego oferujemy naszym kursantom wiele darmowych zajęć dodatkowych, jak seminaria dotyczące kultury Hiszpanii i krajów południowoamerykańskich czy spotkania filmowe.
  • W szkole dostępna jest biblioteka oferująca książki jak i filmy w języku hiszpańskim, które nasi kursanci mogą bezpłatnie wypożyczać.
  • Dla chcących uczyć się hiszpańskiego również poza salą lekcyjną, prowadzimy bloga, na którym publikujemy lekcje gramatyki, idiomów, a także wpisy dotyczące kultury krajów hiszpańskojęzycznych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz lub zadzwoń, pomożemy Ci wybrać kurs odpowiadający Twoim potrzebom.

Nie jesteś pewny do jakiej grupy się zapisać? Zrób test online, a następnie umów się na darmową i niezobowiązującą rozmowę z jednym z naszych nauczycieli w dogodnym dla Ciebie terminie.


Rynek 36/37 Ip.
tel. 71 343 50 40

Czytaj dalej...


Casa de España w G+