Escuela de Español - Casa de España
facebook
Comprueba tu nivel

Escuela de español - Casa de España

Puedes recibir clases de español en varias escuelas de la ciudad. Pero para aprender DE VERDAD, nosotros somos la única escuela realmente profesional.

CASA DE ESPAÑA es la única escuela de la ciudad en la que TODOS (no "casi todos") somos NATIVOS . Además, no solo somos nativos, somos también PROFESIONALES de la lengua española, FILÓLOGOS y con títulos de Español como Lengua Extranjera. Y por supuesto, todos con años de EXPERIENCIA.

En otras escuelas puede haber algunos nativos (aunque en ninguna todos lo son), pero el hecho de ser nativo no garantiza ser un buen profesor: en otras escuelas los profesores españoles son en realidad estudiantes de Erasmus o personas sin ninguna formación en ELE. Es decir, personas cuyo único "mérito" es ser nativas.

Sólo en CASA DE ESPAÑA cumplimos los cuatro requisitos esenciales: NATIVOS, FILÓLOGOS, FORMADOS Y EXPERIMENTADOS.

¡Ven y conócenos!

ZAPISY NA SEMESTR ZIMOWY
23.08.2018

Zapraszamy do zapisów na nadchodzący semestr rozpoczynający się już 8 października.
  • Wszystkie poziomy zaawansowania od A1 do C2.
  • Program oparty na europejskim systemie kształcenia.
  • Godziny zajęć dostosowane do potrzeb kursantów, zarówno poranne jak i wieczorne, a także możliwe grupy w soboty i w niedziele.
  • W naszej szkole uczą tylko native speakerzy, z wykształceniem filologicznym i wieloletnim doświadczeniem.
  • Oprócz zajęć hiszpańskiego oferujemy naszym kursantom wiele darmowych zajęć dodatkowych, jak seminaria dotyczące kultury Hiszpanii i krajów południowoamerykańskich czy spotkania filmowe.
  • W szkole dostępna jest biblioteka oferująca książki jak i filmy w języku hiszpańskim, które nasi kursanci mogą bezpłatnie wypożyczać.
  • Dla chcących uczyć się hiszpańskiego również poza salą lekcyjną, prowadzimy bloga, na którym publikujemy lekcje gramatyki, idiomów, a także wpisy dotyczące kultury krajów hiszpańskojęzycznych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz lub zadzwoń, pomożemy Ci wybrać kurs odpowiadający Twoim potrzebom.

Nie jesteś pewny do jakiej grupy się zapisać? Zrób test online, a następnie umów się na darmową i niezobowiązującą rozmowę z jednym z naszych nauczycieli w dogodnym dla Ciebie terminie.


Rynek 36/37 Ip.
tel. 71 343 50 40

Czytaj dalej...

Zmiana lokalizacji szkoły we Wrocławiu
22.08.2018
Po wielu latach spędzonych na wrocławskim Rynku przyszedł czas na zmiany.

Do 14 września spotkacie nas jeszcze pod starym adresem, a od 17 września zapraszamy wszystkich do naszej nowej lokalizacji we Wrocławiu: ul Kilińskiego 32 (przy placu Bema)

Nowa siedziba znajduje się nadal w centrum Wrocławia i posiada dobry dojazd tak samochodem jak i autobusem :)Czytaj dalej...

Otwarcie nowej szkoły w Gdańsku
04.07.2018
Z radością pragniemy Państwa poinformować, że już od sierpnia będą mogli Państwo uczyć się w naszej szkole również w Gdańsku przy ul. Leszczyńskich 11c :)

Już prowadzimy zapisy na intensywne kursy w sierpniu i wrześniu oraz na kursy semestralne, które rozpoczynają się w październiku.

Szczegóły dotyczące kursów: Kursy w Gdańsku

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 58 691 97 73 lub pod adresem gdansk@casadeespana.pl

Czytaj dalej...


Casa de España w G+